Відбулася робоча зустріч з представниками Держмитслужби

10 грудня 2021 року було проведено робочу зустріч з працівниками Департаменту роботи з персоналом Держмитслужби.

У зустрічі взяли участь директор Департаменту Володимир Касьян, начальник відділу Наталія Галушка, заступник директора Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету Лілія Винниченко-Кумкова.
Досягнуті домовленості щодо початку нового етапу проєкту з дуальної форми здобуття освіти здобувачами другого (магістерського) рівня освітньої програми «Менеджмент митної справи» – студенти братимуть участь у конкурсі на заняття посад в Держмитслужбі.  Також, започатковані нові цікаві проєкти! Про, які будемо анонсувати у соцмережах!
Відмітимо, що на фото випускники нашого Університету, які вже працюють у центральному апараті Держмитслужби, а саме: департаменті роботи з персоналом – Вікторія Бобік, Лілія Хмара та Анастасія Жолоб. Пишаємося нашими випускниками!