14.12.2021р. НЛ “Юридична клініка” провела неймовірно цікаву онлайн-зустріч на тему: “Студенти, студентське самоврядування та уповноважений з запобігання та виявлення корупції: встановлення взаємодії та перспективи співпраці”, що проводиться у межах проєкту: “Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання”.

Спікерами були студенти-консультанти нашої клініки Ариштевич Ольга та Кирієнко Катерина.

На тренінгу були присутні:
– Шолкова Тетяна Борисівна – завідувач НЛ “Юридична клініка”, к.ю.н.;
– Сластьоненко Оксана Олександрівна – к.ю.н., доцент, с.н.с, доцент кафедри;
– Мошнін Андрій Афанасійович – Антикорупційний уповноважений ДПУ;
– Члени студентського самоврядування;
– Студенти ННІП Права.

Якщо у Вас виникли проблеми, які пов’язані з неправомірною вигодою, звертайтеся до нашого Антикорупційного уповноваженого, Мошніна Андрія Афанасійовича, 437 кабінет, корпус Ц.

Не хвилюйтеся, все це можна зробити анонімно або зателефонувати за номером: +380 95 834 8359

Ми щиро вдячні всім, хто доєднався.
Сподіваємось Ви дізналися багато нової та корисної інформації.