Студенти-консультанти НЛ “Юридична клініка” візьмуть участь у дні відкритих дверей ДПУ та проведуть тренінг на тему: “ДІЯ” Швидко та зручно”.

17.12.2021 р. студенти-консультанти НЛ “Юридична клініка” візьмуть участь у дні відкритих дверей ДПУ та проведуть тренінг на тему: “ДІЯ” Швидко та зручно”.

У ролі спікерів виступатимуть: Ариштевич Ольга та Кирієнко Катерина.

Наша команда вже розповідала про додаток під назвою “ДІЯ”, але в скороченому варіанті.

Ви можете переглянути запропонований відеоролик на нашій сторінці у Instagram.

Тепер ми хочемо детальніше розглянути даний застосунок, розповісти про всі новинки та корисні оновлення.

З нетерпінням чекаємо на зустріч, посилання на тренінг Ви знайдете у шапці профілю на нашій сторінці в Instagram.