Державний податковий університет та Західноукраїнський національний університет підписали меморандум про співпрацю

В.о. ректора Державного податкового університету Валентина Унинець-Ходаківська завітала з робочим візитом до Західноукраїнського національного університету.

У рамках зустрічі в.о. ректора Державного податкового університету Валентина Унинець-Ходаківська та ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий підписали меморандум.

Сторони домовились про співпрацю в освітній та науковий сферах, забезпечення високого професійного рівня фахівців у галузях права та цивільної безпеки, взаємодію у проведенні та координацію наукових, науково-практичних, науково-методичних та інших заходів, розробку пропозицій і рекомендацій щодо спільних наукових, освітніх та науково-методичних проєктів.

За словами в.о. ректора мережування освітньо-професійних програм та міжуніверситетські обміни –  це виклик часу. «Переконана, що нам потрібно об’єднувати зусилля задля розвитку університетів та формування молодої еліти нашої держави», – зазначила Валентина Унинець-Ходаківська.

Сторони обмінялися думками й окреслили вектори подальшої співпраці та взаємодії.

Крім цього, в.о. ректора взяла участь у роботі Вченої ради Західноукраїнського національного університету.

Дякуємо колегам за багаторічну співпрацю! Далі – більше!