План мінімізації корупційних ризиків затверджено!

Державний податковий університет (далі – Університет) рішенням Вченої ради Університету (протокол від 28.12.2021 №2) затвердив План мінімізації корупційних ризиків (далі План), який введений в дію Наказом ректора від 29.12.2021.

Університет ще раз підтвердив свою прогресивність і готовність до якісних змін, намагається стати ще більш відкритим та прозорішим у своїй діяльності.

Цей План є відповіддю на ризик-реєстр можливих корупційних діянь в діяльності Університету в період 2020-2021 р.р. за напрямами: освітня діяльність для здобуття особами вищої освіти; навчання іноземних студентів; видавнича діяльність; надання платних послуг; організація закупівельна  діяльність, який був сформований моніторинговою групою Проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: від визначення ризиків до їх подолання» у партнерстві з Національним агентством із запобігання корупції за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»., в якому наш Університет приймає участь з червня 2021.

Завдячуючи цьому Проєкту наш Університет отримав можливість перейти на новий якісний рівень у своїй діяльності.

Наша команда НЛ “Юридична клініка” вітає усіх з прийдешнім Новим 2022 роком! Хай свято ніколи ваш дім не минає, хай радісним та щасливим буде рік Водяного Тигра.