НЛ «Юридична клініка» провела Загальні збори студентів-консультантів

17.01.2022 р. НЛ «Юридична клініка» провела Загальні збори студентів-консультантів.

На Зборах було розглянуто й вирішено низку питань:

1. Розглянуто й затверджено Положення про Навчальну лабораторію «Юридична клініка» ННІП ДПУ;
  2. Розглянуто й затверджено Порядок рейтингового оцінювання студентів-консультантів Навчальної лабораторії «Юридична клініка» ННІП ДПУ;
  3. Розглянуто й затверджено Положення про студентське самоврядування Навчальної лабораторії «Юридична клініка» ННІП ДПУ;

Було змінено керівний склад ЮК, зокрема:

• студентським координатором стала Слив‘юк Софія;
  • заступником керівника редакційного відділу стала Ковбасюк Вікторія.

Важливим моментом було обговорення подальшої організації роботи в ЮК. Новоспечені студенти-консультанти детальніше дізналися про внутрішню структуру ЮК і кожен з них був наділений новими обов‘язками, обравши цікавий для себе напрям у роботі ЮК.

Впевнені, що разом із нашими новими студентами-консультантами наша команда стане ще потужнішою й ефективнішою, адже РАЗОМ – МИ СИЛА.