Візит учнів Спеціалізованої школи № 210 м. Києва до Податкового

Не тільки уроками єдиними живе київський школяр.

21.01.2022 року учні  Спеціалізованої школи № 210 м. Києва на чолі з директором школи Дмитром Ламзою знайомилися з Навчально-науковим інститутом права Державного податкового університету.  Нагадаємо, що це не перші відвідини університету учнями старших класів СШ № 210.

Сьогодні викладачі ННІ права у студентських аудиторіях зустрічали своїх юних слухачів.

Навчальне заняття з навчальної дисципліни «Юридична психологія» провела Харіна О. Є., старший викладач кафедри теоретико-правових дисциплін,  навчальне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» Лазебний А.М.,  к.ю.н. доцент, доцент кафедри кримінальної юстиції.

Враженнями від перебування у лекційних аудиторіях, змісту лекцій, спілкування з викладачами та адміністрацією інституту школярі поділилися  з популярними у студентському середовищі блогерами.