З 30 січня по 1 лютого НЛ “Юридична клініка” відвідала чудовий захід на тему: “Прокачай скіли з консультування”, який провела Зимова школа Асоціації юридичних клінік України в Освітньому домі прав людини.

Це були неймовірні 3 дні, наповнені дружньою атмосферою, цікавими завданнями та невичерпним досвідом.

Наші студенти-консультанти на чолі з Тетяною Борисівною Шолковою, змогли почути цінну інформацію та розглянути такі питання:

• Права людини. Загальний огляд;
  • Етичні аспекти в роботі юридичних клінік;
  • Інтерв’ювання клієнтів;
  • Аналіз матеріалів справи;
  • Робота з базами даних.

Висловлюємо подяку АЮКУ за прекрасно проведений час та за здобуті безцінні навички. Ви – круті.