У Податковому триває набір на кафедру військової підготовки

Кафедра військової підготовки Державного податкового університету запрошує на навчання для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу.

Прийом заяв та документів здійснюється з 01.02.2022р.

Термін навчання – 2 роки.

Підготовка здійснюється за військово-обліковими спеціальностями: «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» та «Організація морально-психологічного забезпечення».

Навчання проходить в спеціально-обладнаних аудиторіях з великою кількістю навчально-технічної бази.

Під час навчання студенти:

• вивчать військову справу, підготують себе морально-психологічно та фізично;
  • вивчать основи загальновійськового бою, будову бойової техніки та озброєння;
  • отримають практичні навички з інженерної та спеціальної підготовки, тактичної медицини та водіння бойових машин.

По закінченню кафедри військової підготовки студенти отримують первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу» і матимуть можливість проходити службу у Збройних Силах України та в інших силових структурах, створених відповідно до законодавства України.

Документи для вступу:

1. заява на ім’я директора інституту/декана (начальника) факультету закладу вищої освіти, у якому вони здобувають відповідний ступінь вищої освіти (заява має бути погоджена директором/деканом відповідного закладу вищої освіти);
  2. копія посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі);
  3. копія ідентифікаційного коду;
  4. копія паспорта громадянина України;
  5. довідка військової лікарської комісії здобувачі вищої освіти надають до стройової частини кафедри військової підготовки до початку вступних випробувань.

Вступні випробування будуть проходити з 23.05.2022р.

Більше інформації та зразки заяв для вступу ТУТ

Телефон для довідок: (045 97) 60 302

Електронна адреса: 38.01@nusta.edu.ua