Відбулась відкрита виховна бесіда  “Превентивна медицина, чому про це має знати кожен?”

Відбулась відкрита виховна бесіда “Превентивна медицина, чому про це має знати кожен?”

ОБІЗНАНИЙ, ОТЖЕ ЗАХИЩЕНИЙ!
      Це гасло дуже вірно відображає всю суть проблем молоді:  небажання знати про наслідки нездорового способу життя, ігнорування потреб організму, недовіри як до медицини вцілому,  так і до відвідування вузькопрофільних лікарів через невиправданий страх почути критику.

Саме тому на зустрічі торкнулися основних питань щодо профілактики (попередження, уникнення, відтермінування) наслідкових, інфекційних та інших захворювань, що значно погіршують якість і довговічність життя.

Ментор і студенти ділилися фактами власного досвіду, позначили потребу про розширення тематики для обговорення.

Зафіксували знакову тезу: Життя одне і ми маємо подбати про його якість та довголіття!
#info_фпсоа
#абітурієнту_фпсоа