Герої не вмирають: в Податковому вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З нагоди 8-ї річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні, викладачі, співробітники і студенти Державного податкового університету та Ірпінського державного коледжу економіки та права відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, де закарбовані миті Революції Гідності.

Всі вони зібралися на Майдані незалежності для того, щоб вшанувати пам’ять та схилити голову перед подвигом Героя Небесної Сотні,  Героя України Дмитра Максимова,  який навчався в стінах нашого навчального закладу.

Зі світлин на нас дивляться очі – очі героїв. Вони вже на небі. Вони вже ніколи не повернуться додому: до своїх батьків, дітей, коханих, рідних, друзів, колег… Це наші янголи-охоронці, вони продовжують охороняти нас, охороняти свою Україну, за яку віддали життя.