Храм Святого Миколая Чудотворця, що знаходиться на території Податкового, перейшов до Православної Церкви України

Вітаємо прихожан храму Миколая Чудотворця з виходом з УПЦ МП!

Хто з ірпінців не знає чи хоча б раз не був у чудовому храмі св. Миколая Чудотворця, що знаходиться на території Державного податкового університету!

Храм було побудовано у 1999 році. З того часу для багатьох він став місцем духовної сили, душевного спокою, нових знань. Сюди йде молодь, особливо в період сесій, не були б то студенти; йдуть молоді батьки з діточками, йдуть корінні мешканці Ірпеня, новосели і численні гості. Святе місце не буває порожнім.

І сьогодні прихожани храму на чолі з настоятелем, серед інших українських церков, почули звернення Митрополита Епіфанія до вірян, духовенства та керівництва УПЦ МП:

«Ті, хто вже готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України – наші двері і наші серця відкриті для вас!»

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ІРПІНЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на своєму зібранні вирішила стати частиною релігійного об’єднання – Православної Церкви України (ПЦУ).

Цей крок важливий для нас усіх, особливо у цей складний для України час. Об’єднання церков в єдину церкву духовно згуртує націю, подвоїть силу і віру у нашу скору перемогу над ворогом.