17.05.2022 НЛ «Юридична клініка» вкотре провела тренінг для студентів-практикантів Державного податкового університету.

Тема зустрічі: «Аналіз матеріалів справи».

Вже неодноразово наші студенти – консультанти проводять тренінг на дану тематику, адже саме цей етап консультування клієнта є найбільш складним та відповідальним.

Зокрема, аналіз матеріалів справи включає в себе:

-визначення із загальної сукупності обставин, які відомі у справі, таких, які мають юридичне значення – юридичних фактів;

-групування юридичних фактів за переконливістю;

-позиціювання фактів тощо;

-аналіз правової основи (нормативно-правових актів).

Наближається сесія.Тож, любі студенти! Ви повинні повністю зануритися у навчання та отримати оцінки, на які справді заслуговуєте, адже странно навчалися протягом навчального семестру!