Події 24.02.2022 р. принципово змінили правову реальність в Україні у питаннях взаємодії з рф та її економічними агентами. Саме тому для студентів Факультет податкової справи, обліку та аудиту керівником відділу навчання та розвитку компанії «YouControl» Михайлом Кольцовим було проведено лекцію «Використання відкритих данних для пошуку кінцевих беніфіціарів країни агресора».

Бенефіціар в дослівному перекладі з англійської — «вигодоодержувач». Бенефіціарним власником одного підприємства може бути інше підприємство. Однак кінцевим бенефіціаром все одно є фізична особа.

Співпраця з контрагентами з країн-агресорів, безсумнівно, сьогодні є не доречною і ризикованою, бо в сьогоднішніх умовах господарювання більш за все така співпраця призведе до негативних фінансових наслідків та псування репутації. То ж кожен працівник, навіть громадянин має знати хто стоїть за виробництвом того чи іншого товару.

Дякуємо М.Кольцову за змістовну лекцію.