Відбулася чергова онлайн-зустріч студентів-практикантів ДПУ в рамках проведення серії тренінгів для студентів-консультантів НЛ “Юридична клініка”

19.05.2022 відбулася чергова онлайн-зустріч студентів-практикантів ДПУ в рамках проведення серії тренінгів для студентів-консультантів НЛ “Юридична клініка”.

Тема зустрічі: «Консультування клієнта по справі»

На зустрічі було розглянуто та опрацьовано такі питання:

1. Поняття консультування. Етапи консультування.
2. Підготовка до консультування.
3. Зустріч з клієнтом та роз‘яснення йому порядку проведення консультацій.
4. Доведення до клієнта можливих варіантів вирішення проблем, роз‘яснення йому правових наслідків кожного з них та надання допомоги у виборі оптимального рішення.
5. Визначення стратегії і тактики прийнятого рішення.

На цій зустрічі студенти більше дізналися про процедуру консультування клієнта, її етапи та особливості.

Окрім цього, лектори поділилися цікавими лайфхаками й власним досвідом у консультуванні клієнтів.

Це була завершальна зустріч і    майбутні консультанти вже скоро зможуть допомогти Вам!

Якщо у Вас є питання або виникли проблеми, не
вагайтеся – звертайтеся до нас!

Ми сумуватимемо, але віримо, що кожен з Вас почув дійсно корисну інформацію та зможе якнайкраще продемонструвати свої знання на практиці