До Податкового завітала Голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк

27 травня відбулася зустріч в.о. ректора ДПУ Валентини Унинець-Ходаківської з Головою Міжнародного штабу допомоги українцям (МШДУ), президентом Business Woman Club, власницею міжнародного глянцю «Business Woman», ініціатором та організатором глобального екологічного проєкту Greening of the Planet Ганною Крисюк.

Українці вже встигли оцінити успішну діяльність Ганни Крисюк та її команди в сфері підтримки важливих громадянських ініціатив у мирний час та надзвичайно успішну волонтерську роботу, ефективні міжнародні кампанії Міжнародного штабу допомоги українцям з підтримки українців та України.

Ганна ознайомилися із ДПУ як важливим гуманітарно-освітнім центром пристоличного регіону й високо оцінила його потенціал та можливості в розвитку міжнародної співпраці.

За хорошою традицією, Ганна в усіх місцях, де буває з командою, садить дерева. Щоб життя продовжувалося, мають виростати нові дерева, ми маємо заквітчувати нашу землю!

Тому вважаємо дуже символічною і багатозначною ініціативу пані Ганни, як організатора глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» – Україна дихатиме на повні легені, завдяки кучерявим молодим кленам, висадженим в університетському сквері, який носить ім’я Петра Мельника.

Гостя побувала (пообідала) в їдальні Університету, де надавалася і надається волонтерська допомога і здійснюється харчування неевакуйованих жителів міста, а нині готуються безкоштовні обіди для працівників навчального закладу та тих, хто особливо потребує цього.

У зустрічі взяли участь НПП Університету, студентки спеціальності «Журналістика», які успішно проходять стажування в журналі «Business Woman».

Обговорили з ректоркою напрями співпраці і форми допомоги у відновленні навчально-наукової інфраструктури Університету.