Відбулася ХХІ Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція іноземними мовами «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО:ВИКЛИКИ, РЕАЛІЇ, СТРАТЕГІЇ»

Відбулася ХХІ Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція іноземними мовами «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО:ВИКЛИКИ, РЕАЛІЇ, СТРАТЕГІЇ»

26 травня в Державному податковому університеті відбулася 21-ша Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція іноземними мовами «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО:ВИКЛИКИ, РЕАЛІЇ, СТРАТЕГІЇ», організована та проведена кафедрою мовної підготовки та соціальних комунікацій. Метою конференції було залучення студентської молоді до висвітлення проблем національної економіки та правової системи України в сучасних умовах. 

Не дивлячись на реалії часу до організаційного комітету надійшло близько ста заявок учасників з ДПУ та інших ЗВО України. В роботі Інтернет-конференції взяли участь молоді науковці, аспіранти, студенти.

Під часзаходу були висвітлені проблеми, пов’язані з:

  • економікою України в умовах воєнного стану та перспективами її відновлення;
  • системою оподаткування вумовах нових реалій та можливостей;
  • інноваційними аспектамиекономічного розвитку в сучасномуінформаційному суспільстві України;
  • розвитком правової системи вумовах нових реалій та можливостейУкраїни;
  • журналістикою воєнногочасу.

Розглядалися питання, актуальні для умов воєнного часу, зокрема,стан економіки і важливість ефективної системи оподаткування в цих реаліях. Конференція сприяла розвитку наукових пошуків та покращенню творчої співпраці між закладами вищої освіти України

Участь у конференції була безкоштовною,але всі бажаючі мали змогу відправити кошти на відбудову нашого Університету!

ПІДТРИМАЙ МИР!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНУ!

ПІДТРИМАЙПДЕРЖАВНИЙ ПОДАТКОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ!

Програма конференції 26.05.2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *