Онлайн семінар «Як не потрапити під подвійні податки при веденні бізнесу закордоном? Особливості статусуукраїнського податкового резидента!»

Онлайн семінар «Як не потрапити під подвійні податки при веденні бізнесу закордоном? Особливості статусуукраїнського податкового резидента!»

З початку війни, що точиться на території нашої держави, з 24 лютого 2022 р, мільйони українців вимушено виїхали за кордон. То ж багато хто вже користується правом офіційного працевлаштування в країнах тимчасового перебування, відкривають чи продовжують власну справу, однак для багатьох залишається незрозумілим запитання, як при цьому сплачувати податки в Україну.

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня факультету податкової справи, обліку та аудиту 31.05.2022 р. долучилися до онлайн семінару «Як не потрапити під подвійні податки при веденні бізнесу закордоном? Особливості статусу українського податкового резидента!».

Лекторами виступили Іванна Пилипюк– Керуючий партнер міжнародної консалтингової компанії «InternationalConsultingGroup». Керівник відділу аналітики корпоративного та податкового права зарубіжних країн, та Юлія Івасютин— адвокат, юрист міжнародної консалтингової групи “InternationalConsultingGroup”.

Говорили про:

  1. Статус податкового резидента України: які фактори впливають на визначення податкової резидентності?
  2. Ставки оподаткування в Україні для фізичних та юридичних осіб. Пільги на податки при спадщині, подарунки від родичів тощо.
  3. Конвенції України про уникнення подвійного оподаткування. MLI-конвенця та зміни, які вона вносить в підходи до оподаткування.
  4. Українські ФОПи та ТОВки за кордоном. Які податки треба платити в Україні та за кордоном?
  5. Ризики подвійного податкового резиденства. Чи можна платити податки двічі і як уникнути такої ситуації?

В тих умовах, що склалися варто не забувати про наше основне завдання – навчатися, розвиватися і крокувати в ногу з часом. Ми готуємо професіоналів своєї справи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *