Рішенням Вченої ради Державного податкового університету присвоєно почесні звання «Почесний доктор Державного податкового університету»

26 травня 2022 року рішенням Вченої ради Державного податкового університету присвоєно почесні звання «Почесний доктор Державного податкового університету» (Doctor honoris causa State Tax University)Повноважному і Надзвичайному Послу України в Республіці Узбекистан – Дорошенку Миколі Петровичута Віце – Президенту Рівервю Комуніті Банк, місто Портленд, штат Орегон, США –  Москалю Олександру Іллічу.

Дорошенко Микола Петрович визнаний у світі дипломат та громадський діяч. Був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Киргизькій Республіці, заступником,директором Першого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України, Послом з особливих доручень. Секретар Української частини Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.У 2007 – 2012 рр. Був проректором з міжнародного співробітництва Національного університету державної податкової служби України. Завдяки зусиллям Дорошенка Миколи Петровича було організовано збір коштів для відбудови матеріально-технічної бази Державного податкового університету та розвитку інфраструктури.

Москаль Олександр Ілліч був Членом Ради Директорів Східноєвропейської Ради Поліції міста Портланд. Організатор обміну досвідом і навчання поліцейських міста Дніпро в поліції міста Портланд, штат Орегон, один з Ініціаторів прийняття Сенатом Штату Орегон Закону Резолюції Штату Орегон, про визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні, Віцепрезидент Україно Американської Культурної Асоціації штату Орегон і Південно Західного штату Вашингтон. У 1997-2001 році працював на посаді в.о. декана Сторожинецького факультету заочного навчання Академії Державної податкової служби України. Діяльність та підтримка Москаля Олександра Ілліча спрямована на розвиток науки, освіти і культури, сприяла зростанню престижу Університету та підготовці науковців у відповідній галузі.

Диплом почесного доктора