Державний податковий університет серед кращих вишів у рейтингу «ТОП-200 Україна 2022»

Цей рік для Податкового – 101-й! 101-й рік нашого становлення та розвитку. І яким би складним він не був – ми тримаємось впевнено. Тримаємось в першій 100-ні найкращих вишів України!

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence оприлюднили шістнадцятий академічний рейтинг українських закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2022».

Експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, що зазнала глибинних змін у результаті впливу пандемії COVID-2019 і повномасштабного воєнного вторгнення рф.

Рейтинг університетів України-2022 базувався на таких принципах:

• забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності та незалежності ранжування університетів;
  • врахування всебічної діяльності університетів;
  • пріоритетність євроінтеграційних процесів.

Повний рейтинг лідерів вищої освіти України можна переглянути тут:

Його показники – це оцінка роботи усього колективу вишу. У непростих умовах ведення повномасштабної війни на території України Податковий продовжує сумлінно виконувати почесну місію – надавати якісну освіту європейського рівня та забезпечувати сприятливі умови для гармонійного розвитку особистості науковця, викладача, студента і просто Людини. Згуртований колектив працює на Перемогу на освітньому фронті.

Дякуємо університетській родині за щоденну працю та спільний успіх! Завдяки вам ми обов’язково підкоримо вищі сходинки рейтингу. Бо разом нам все під силу!

Переконані, все заплановане нам вдасться! Віримо в нашу єдність та потенціал!

Все буде Україна!

Все буде ДПУ!