Вітаємо Чернівецький національний університет з відкриттям 5 Міжнародного правничого форуму

Державний податковий університет, місто герой-Ірпінь, вітає з відкриттям 5 Міжнародного правничого форуму.

Дякуємо Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича, що не дивлячись на складні часи все ж таки проводять такий необхідний захід, оскільки саме зараз формується наша сучасна правова система, шляхом вирішення конкретних правових кейсів, які виникають у період правового режиму воєнного стану.

Такі наукові майданчики, як сьогоднішній форум, є вкрай важливими для обговорення актуальних правничих проблем та напрацювання пропозицій щодо їх законодавчого вирішення.

Бажаємо плідної роботи та миру. Слава країні!

Окремо дякуємо Буковині, Чернівецькому краю за людяність, гостинність та допомогу Державному податковому університету. Буковина стала другою домівкою для нашого університету.

Програма V Міжнародний форум Права людини та публічне врядування