У Державному податковому університеті в онлайн-режимі відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Економічні перспективи підприємництва»

18-19 лютого 2022 року у Державному податковому університеті в онлайн-режимі відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Економічні перспективи підприємництва».
Захід організувала дирекція Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи та безпосередньо кафедра економіки, підприємництва та економічної безпеки. У конференції взяли участь близько 150 осіб з числа молодих науковців, науково-педагогічного персоналу та здобувачів вищої освіти усіх рівнів навчання. У дискусії взяли участь представники із різних регіонів України, зокрема: Києва, Сум, Харкова, Вінниці та Івано-Франківська; а також і міжнародні партнери – стейкхолдери з Польщі, Австрії та Естонії.
Учасники конференції зустрілися, щоб обговорити важливі питання, присвяченні осмисленню економічних проблем та перспектив розвитку підприємництва.
Щиро дякуємо шановним рецензентам за позитивний відгук на Збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні перспективи підприємництва», а саме:
Джеджулі В.В. д.е.н., професору, професору кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького технічного університету МОН України;
Пилипенко Г.М., д.е.н., професору, професору кафедри економіки підприємства Національного ТУ «Дніпровська політехніка»;
Організаційному комітету на чолі з Унинець-Ходаківською В. П., к.е.н., доцент, в. о. ректорки ДПУ за підтримку науково-педагогічного персоналу та гартовність ДПУ.
Збірник матеріалів конференції можна скачати за покликанням: