Податковий університет відвідав Архієпископ Богуславський Олександр (Решетняк)

Податковий університет відвідав Архієпископ Богуславський Олександр (Решетняк)

До Державного податкового університету вперше завітав Архієпископ Богуславський Олександр (Решетняк), вікарій Київський, який нагородив очільницю вишу Валентину Унинець-Ходаківську Орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого.

За словами в.о. ректора ця відзнака є подякою за понесені труди та заохочення до їхнього продовження не тільки особисто для неї, а й для всієї нашої команди, великої родини ДПУ. Адже Державний податковий університет не просто тримається у цей складний для України час, а й продовжує надавати якісну освіту, готувати професіоналів, які будуть відбудовувати країну після війни, після Перемоги! Ми маємо потужну когорту благодійників, партнерів та друзів, з якими нам точно все вдасться.

А ще наша Alma-mater має прекрасні традиції та долучається до корисних ініціатив партнерів! Однією з них є підтримка глобального проєкту Greening of the Planet та озеленення території Податкового. Цього разу разом з Архиєпископом Олександром біля Алеї загиблих воїнів було висаджено кущ калини – символічно, в знак мужності та незламності духу українського народу в боротьбі за свободу, незалежність й людську гідність.

За нами правда! З нами Бог!

Молимось, віримо, працюємо! Кожен на своєму фронті!

Все буде Україна!

Довідково: Орден Святого рівноапостольного князя Володимира Великого – це орден Православної Церкви України. Його встановлено для нагородження єпископату, духовенства, мирян, а також українських і зарубіжних державних і громадських діячів, працівників культури та мистецтв за особливий внесок у справі відродження української держави і духовності, піднесення ролі української церкви в житті суспільства і держави

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *