Було проведено черговий онлайн-тренінг для студентів-практикантів НЛ «Юридична клініка»

17.06.2022 було проведено черговий онлайн-тренінг для студентів-практикантів НЛ «Юридична клініка»

Тема тренінгу: «Консультування клієнтів»

Під час тренінгу було розглянуто та опрацьовано такі питання:

1. Поняття консультування. Етапи консультування.
2. Підготовка до консультування.
3. Зустріч з клієнтом та роз‘яснення йому порядку проведення консультації.
4. Доведення до клієнта можливих варіантів вирішення проблем, роз’яснення йому правових наслідків кожного з них та надання допомоги у виборі оптимального рішення.
5. Визначення стратегії та тактики прийнятого рішення

Консультування – це процес, за допомогою якого юристи сприяють клієнтам в прийнятті рішення. Під час цього процесу юристи виявляють альтернативні курси дій і прогнозують ймовірні результати. Рішення клієнтом повинні прийматися тільки після того, як клієнт одержав консультації зі всіх юридичних факторів які мають відношення до його справи. Юрист повинен безупинно оцінювати хід справи клієнта і скеровувати процес прийняття рішень клієнтом протягом усього періоду представлення його інтересів, а також доводити до відома клієнтів про можливі наслідки їх дій.