Наказом в.о. ректора ДПУ на посаду завідувача НЛ “Юридична клініка” призначено Савелову Юлію Михайлівну.

Юлія Михайлівна є адвокаткою, старшою викладачкою кафедри приватного права Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету.

Свою практичну діяльність за фахом розпочала ще у 2007 році у юридичній клініці нашого навчального закладу. Була  студентською координаторкою та працювала на різних посадах, у т.ч. завідувачкою сектору правової роботи та правової освіти (2013-2015 рр.).

Команда НЛ “Юридична клініка”  радіє, що у такий непростий час практична підготовка студентів та надання ними безоплатної правової допомоги населенню відбуватиметься під координацією Юлії Михайлівни.

Сподіваємось на плідну співпрацю та щиро бажаємо професійного успіху, наснаги, міцного здоров’я та мирного неба над головою

З повагою, студентське самоврядування НЛ” Юридична клініка”.