![Курсанти другого курсу першого взводу факультету податкової міліції побували у театрі ім. Івана Франка Курсанти другого курсу першого взводу факультету податкової міліції побували у театрі ім. Івана Франка](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/29594552_199035510826511_7333027485852230324_n.jpg)
Курсанти другого курсу першого взводу факультету податкової міліції побували у театрі ім. Івана Франка
Курсанти другого курсу першого взводу факультету податкової міліції побували у театрі ім. Івана Франка на виставі «На полі крові» за драматичною поемою Лесі Українки зі своїм куратором Редько Альбіною Григорівною . В головних ролях був відомий актор Остап Ступка з яким після вистави познайомились та поспілкувались наші курсанти . Після цієї поїздки залишились лише позитивні емоції.