Змагання за кубок Президента України з рукопашного бою

В Столичному палаці спорту відбулись змагання за кубок Президента України з рукопашного бою серед бійців силових структур. Участь в змаганнях взяли понад 180 спортсменів України з 12 силових відомств. Змагання засвідчили високий рівень підготовки спортсменів серед, яких були чемпіони Європи та Світу, майстри спорту міжнародного класу заслужені, майстри спорту. Незважаючи на високий професіоналізм спортсменів інших силових відомств команда державної фіскальної служби України своїм виступом показала достойний клас підготовки. В запеклих та емоційних поєдинках на татамі перемоги здобули:Артур Ярослав, Олексій Кривець та Олександр Мухін. Але окремої відзнаки заслуговує Сулима Вадим, який зумів вибороти першість та отримав медаль за 3 місце в турнірі на кубок Президента України в ваговій категорії до 70кг.
Щиро вітаємо нашу команду з вдалим виступом та бажаємо нових звершень та перемог!