Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту

25 червня в Національному університеті державної фіскальної служби України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам. Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату та адміністрації вишу, викладачі та батьки. Також на заході були присутні такі почесні гості як заслужений юрист України, Голова Рахункової палати України В.В. Пацкан, державний секретар Міністерства фінансів України Є.В. Капінус, міський голова Ірпеня В.А. Карплюк та директор аудиторської компанії «Ажур» Т.І. Ковтун.

Урочисте зібрання відкрив звертаючись до випускників із традиційним напутнім словом, ректор, д.е.н., професор П.В. Пашко, який від імені колективу навчального закладу привітав вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання та отриманням дипломів. «Чекаємо на вас для продовження навчання у магістратурі та аспірантурі», – підкреслив Павло Володимирович.

До привітань долучилися директор Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту, д.е.н., професор Н.П. Мацелюх, яка зазначила: «Сьогодні, прощаючись з вами, ми з впевненістю можемо стверджувати, що навчили вас мислити і шукати відповіді на складні питання, налаштували долати шляхи до фахової майстерності і постійно працювати над підвищенням свого професійного рівня».

Також у рамках заходу відбулося підписання Угоди про співробітництво між Рахунковою палатою України та Національним університетом державної фіскальної служби України.

Навчально-науковий інститут обліку, аналізу та аудиту в урочистій атмосфері під оплески колег, рідних та викладачів вручив 160 дипломів випускникам-бакалаврам, із них – 8 з відзнакою.

У подарунок лунали пісні у виконанні студентів інституту та музичні композиції від народного ансамблю бального танцю «Сузір’я», що зробили атмосферу свята незабутньою і наостанок, урочистого характеру церемонії надав «Гімн Університету».

Бажаємо вам, дорогі випускники, упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *