![Висловлюємо щирі вітання з нагоди дня народження Степана Івановича Зінько Висловлюємо щирі вітання з нагоди дня народження Степана Івановича Зінько](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/20180820_132741-1.jpg)
Висловлюємо щирі вітання з нагоди дня народження Степана Івановича Зінько
Вчора (19 серпня) Степан Іванович святкував свій перший 80 річний ювілей.
Ми приєднуємось до привітань і від нашого навчального закладу і коледжу дякуємо Степану Івановичу за багаторічну і творчу працю у навчальному закладі і особливо за його значний внесок у справу вдосконалення підготовки фахівців, зміцнення і розвиток навчально-матеріальної бази та активну громадську роботу.
Він нагороджується :
- Грамотою Ірпінського міського голови;
- Грамотою Університету;
- Нагрудним знаком «Почесний працівник НУДФС України».