Відбувся випуск бакалаврів Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Відбувся випуск бакалаврів Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

У Національному університеті державної фіскальної служби України (далі – НУДФСУ) відбувся випуск студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «бакалавр» (далі – бакалавр) Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (далі – Факультет).

Участь в урочистостях взяли ректор НУДФСУ Павло Пашко, начальник Головного оперативного управління Державної фіскальної служби України Геннадій Лісовий, начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко, начальник Податкової міліції  України ‎1998-2005 років Віктор Жвалюк,  начальник факультету Податкової міліції  України 2007-2008 років Йонас Андруліс, в.о. проректора з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник Факультету Василь Чмелюк, а також члени ректорату, директори Навчально-наукових інститутів НУДФСУ та увесь професорсько-викладацький склад Факультету.

Розпочав свято начальник Головного оперативного управління Державної фіскальної служби України Геннадій Лісовий, який привітав випускників у бойовому строю  і зазначив, що зірки на погонах – це в першу чергу обов’язок. «Дуже радий бачити вас в офіцерських погонах. Ці невеличкі, на перший погляд, лейтенантські зірочки дуже велика гордість, дуже велике надбання і, у першу чергу, дуже великий обов’язок перед Україною,  перед своїм народом та перед близькими. Ми раді вітати вас у нашому бойовому строю і чекаємо у своїх лавах», – сказав Геннадій Лісовий.

Ректор НУДФСУ Павло Пашко привітав не тільки випускників, а й їхніх батьків та зазначив, університет пишається курсантами. «Дорогі батьки, вітаю з тим, що наші діти отримали почесне звання «офіцера податкової міліції». Ми пишаємося нашими випускниками і сподіваємося, що вони отримають другий диплом про вищу освіту, диплом магістра. І все це буде на користь України з метою захисту її економічних інтересів», – підкреслив ректор і додав, що НУДФСУ завжди радий бачити випускників у своїх стінах.

Начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко зазначив, що випускний – це лише початок. «Сьогодні – це лише перший крок на сходинках професійного життя. Інколи буде важко, інколи – не дуже, але треба йти до кінця, працювати, набиратися досвіду й умінь. Готуйтеся до цього і через декілька років ви станете професійними економічними фахівцями», – порадив Сергій Солодченко.

Начальник Податкової міліції  України ‎1998-2005 років Віктор Жвалюк звернувся до випускників від імені ветеранів. «Від імені ветеранів податкової міліції бажаю вам плідної роботи, мирного неба над головою вам і вашим рідним, а також всього-всього найкращого», – побажав Віктор Жвалюк.

Підсумував вітальні слова гостей в.о. проректора з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник Факультету Василь Чмелюк, який закликав випускників не забувати слова, що написані на прапорі Факультету. «Не забувайте 3 основні слова, які написані на прапорі Факультету. «Мужність». Хотілося б, щоб ви мужньо виконували свої обов’язки. «Законність». Хотілося б, щоб ви керувалися виключно законами України при виконанні своїх службових обов’язків. «Вірність». Хотілося б, щоб ви були вірними своїй Батьківщині. У добрий шлях, любі друзі», – сказав Василь Чмелюк та закликав бути вірними традиціям офіцерів податкової міліції та вірними традиціям Факультету.

Також, випускників привітала однокурсниця Яна Синозенко, яка побажала колегам успіхів, нових перемог та здобутків. «Нехай більше не прозвучать для нас слова «підйом», «виходимо на шикування», але ті моменти, які ми пережили, той досвід, що отримали, і тих друзів, що обрали по життю, назавжди залишаться з нами. Я хочу побажати вам, мої однокурсники, щоб ваш шлях за межами факультету, був хай і не легким, але супроводжувався успіхами, перемогами та здобутками», – зазначила вона та від імені всіх випускників подякувала офіцерам, керівникам НУДФСУ та батькам. «Дякуємо за постійний вклад у мозок і стійке формування нас, як особистостей та офіцерів», – підсумувала Яна Синозенко.

Після цього, відбулося урочисте вручення дипломів та покладання побажань з мріями і планами  на майбутнє до капсули часу.

Не забули випускники і про традиційний курсантський обряд покладання грошей під погони, щоб курсанти менших курсів, вітаючи своїх старших колег, змогли витягти їх собі на удачу.

Закінчився випуск святковим вальсом від учасників Культурно-мистецького центру «Сузір’я» та урочистим маршем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *