Відбувся VІІI Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд

Відбувся VІІI Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд

Відбувся VIII чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд, який проходив на стадіонах Ірпеня, Вишгорода та Лютежа. В Ірпені ігри проходили на стадіонах «Чемпіон» та спортивному комплексі УДФСУ. Проведення змагань організовується за участі Міжнародного об’єднання українських громад «Четверта хвиля», Міністерства молоді та спорту України, Київської обласної державної адміністрації, управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Федерації футболу України та за сприяння Національного олімпійського комітету України і Світового конґресу українців.

За перемогу на цьогорічному чемпіонаті боролися 6 команд, у складі яких грали українці з Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Молдови, США, Польщі, Угорщини, Франції та Швеції. Переможцем чемпіонату світу стала команда українців Ізраїлю, яка в фіналі перемогла команду Данії з рахунком 3:0.

Варто зазначити, що минулого року у турнірі взяли участь 12 українських діаспорних команд, а Ірпінь став центром проведення чемпіонату, 4 ігрові дні команди змагалися на спортивному комплексі УДФСУ та на стадіоні «Чемпіон».

Крім цього, наш університет приймав гостей під час церемонії відкриття VІІ Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *