Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”

7 листопада 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”. У заході взяли участь 30 студентів 5 курсу. Уже традиційно конкурсні завдання передбачали наявність теоретичних знань та практичних навичок з вказаної дисципліни і містили тестові завдання та  задачі.

І місце зайняла Кисіль Юлія Віталіївна (гр. ФМА-19-1); ІІ – Гоч Ірина Василівна (гр. ФМА-19-1); ІІІ – Плахотнюк Володимир Віталійович (гр. ФМА-19-1).

Для участі в ІІ етапі Олімпіади, який відбудеться в Луцькому національному технічному університеті, від одного вищого навчального закладу запрошуються по 3 переможці І етапу (виключно студенти 5 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр»). Учасникам будуть запропоновані тестові завдання та задачі з названої дисципліни. Переможці Олімпіади затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України  та нагороджуються відповідними дипломами.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент” та бажаємо подальших успіхів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *