![Cтуденти групи МБ-16-1 відвідали ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» Cтуденти групи МБ-16-1 відвідали ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/E8C2BEC4-8D8B-4F49-A839-3C6F53B8C80D.jpeg)
Cтуденти групи МБ-16-1 відвідали ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод»
Сьогодні студенти групи МБ-16-1 разом із завідувачем кафедри Гусятинським Миколою Володимировичем відвідали ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», який займається виготовленням, продажем та реалізацією склотари в Україні, спостерігали як реалізується процес управління якістю та впровадження інновацій на великому підприємстві ![?](https://mail.google.com/mail/e/1f60d)
Ветропак – провідна європейська група виробників склотари – сімейного типу власності – з головним офісом в Швейцарії, м. Бюлах. Налічує у своєму складі вісім скляних заводів по всій Європі: Швейцарія, Австрія, Чехія, Словакія, Хорватія, Україна та Італія