![Зустріч зі стейкхолдером Зустріч зі стейкхолдером](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/договір-4.jpg)
Зустріч зі стейкхолдером
За участю викладачів кафедри банківської справи та фінансового моніторингу відбулась зустріч зі стейкхолдером к.е.н., керівником ТОВ “ПРОФІН КОНСАЛТИНГ” Вадимом Березовиком, присвячена обговоренню
освітньо-професійної програми здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за ОПП «Управління процесами у сфері банківського бізнесу».
Відбувся обмін думками щодо змісту освітньо-професійної програми, логіки її побудови змісту конкретних навчальних дисциплін, переліку професійних компетентностей, важливих на ринку праці. Вадим Березовик позитивно оцінив освітньо-професійну програму кафедри. За результатами зустрічі підписано рецензію на ОПП.