![22 лютого 2020 в Університеті відбулися чергові Дні «відкритих дверей» 22 лютого 2020 в Університеті відбулися чергові Дні «відкритих дверей»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/12131.jpg)
22 лютого 2020 в Університеті відбулися чергові Дні «відкритих дверей»
Традиційно до Дня «відкритих дверей» Університету викладачі кафедри сучасних європейських мов залучили абітурієнтів, і можливо, наших майбутніх студентів. Під час заходу був проведений квест «Дні Європи в Україні». Ми торкнулися важливої теми, а саме – інтеграція України в Євросоюз, оскільки 2020 рік проголошено роком Європи в Україні. Під час заходу абітурієнтів ознайомили з історією виникнення Європейського Союзу, а також провели бесіду про заходи, які проводяться з нагоди святкування днів Європи в Україні. Також поспілкувалися на тему європейських цінностей, однією з яких є свобода вільного спілкування. А яке спілкування без знання іноземних мов? Таким чином, наголосили на можливість вивчення іноземних мов в Університеті на кафедрі сучасних європейських мов. Квест проходив у форматі «питання-відповідь» на теми, які були висвітлені в презентації.