Відбулося засідання ректорату

Відбулося засідання ректорату

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулося чергове засідання ректорату в онлайн режимі. Участь у ньому взяли проректори, директори Навчально-наукових інститутів (ННІ) і начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (ФПМ), завідувачі кафедр, директори регіональних філій та керівники структурних підрозділів університету. Традиційно, розпочав засідання ректор Павло Пашко.

Учасники засідання обговорили низку ключових та важливих питань. Зокрема, організацію роботи кадрів: стан та перспективи, а також проходження практики здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Крім цього, було окреслено план роботи у подальшому, враховуючи продовження карантину до 22 травня. Нагадаємо, що карантинні заходи мали закінчитися 11 травня, проте, уряд вирішив його продовжити, але зняти певні обмеження. Заклади освіти обмеження не стосуються, навчальний процес продовжується в онлайн режимі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *