![Наші магістри зафільмували свої враження від дуальної форми навчання Наші магістри зафільмували свої враження від дуальної форми навчання](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/Фасад-Центрального-корпусу-Університету.jpg)
Наші магістри зафільмували свої враження від дуальної форми навчання
У 2019 -2020 навчальному році ННІ економіки, оподаткування та митної справи і кафедра податкової політики розпочали проведення пілотного проекту «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС» на базі магістерської програми практично-орієнтованої форми навчання «Фіскальне адміністрування». Дуальна форма здобуття вищої освіти – це різновид денної форми здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах вищої освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації на основі договору. Навчання на робочому місці передбачає виконання посадових обов’язків відповідно до трудового договору.