![Привітання директора Навчально-наукового інституту гуманітарних наук УДФСУ професора Є.М. Суліми з Міжнародним днем студента! Привітання директора Навчально-наукового інституту гуманітарних наук УДФСУ професора Є.М. Суліми з Міжнародним днем студента!](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Студент17.jpg)
Привітання директора Навчально-наукового інституту гуманітарних наук УДФСУ професора Є.М. Суліми з Міжнародним днем студента!
Дорогі наші студенти! Роки навчання в університеті – це часи, коли Ви закладаєте міцний фундамент для подальшого життя, коли розкриваються ваші таланти, формуються навички свідомого і відповідального ставлення за своє теперішнє і майбутнє. Водночас це найкращі часи Вашої молодості, а значить – часи веселі, енергійні! Нехай навчання у нашому інституті стане незабутнім цікавими знаннями, активним спілкуванням, новими знайомствами, повсякденним драйвом, відкриє шляхи для Вашої особистісної реалізації! З міжнародним днем студента!