![Студент УДФСУ Яків Хаммо став бронзовим призером змагань з дзюдо Masters Студент УДФСУ Яків Хаммо став бронзовим призером змагань з дзюдо Masters](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/137637809_812072489346835_2036335664508372582_n.jpg)
Студент УДФСУ Яків Хаммо став бронзовим призером змагань з дзюдо Masters
Студент Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України Яків Хаммо, який виступає у ваговій категорії понад 100 кілограмів, став бронзовим призером турніру з дзюдо світової серії Masters-2021, який пройшов у Досі (Катар).
На шляху до бронзи спортсмен здолав 4 суперників, зокрема, переміг словенця Драгіко Віто, японця Харасаву Хісайосі, бразильця Давіда Моура, але у півфіналі поступився французу Тедді Рінеру.
У змаганнях за бронзу український дзюдоїст переміг Темура Рахімова з Таджикістану. У підсумку, Яків Хаммо посів ІІІ місце на турнірі в Досі та приніс Україні ІІ бронзову медаль. Зазначимо, що ця медаль стала для нього І на турнірах Masters, а в історії українського дзюдо серед чоловіків така медаль – лише ІІ, після Георгія Зантарая, який у 2015 році виборов золото на змаганнях серії у Марокко.
Нагадаємо, що 25 січня 2020 року Яків Хаммо завоював бронзову медаль в турнірі світової серії Гран-прі IJF, що пройшов в Тель-Авіві. Коли спортсмен ділився емоціями від змагання, підкреслив, що «найголовніше – воля до перемоги».
Університет вітає студента з бронзовою перемогою та бажає міцного спортивного здоров’я і подальших перемог!