![В УДФСУ відбулася лекція «Людські Цінності: Теорії та Оцінювання» В УДФСУ відбулася лекція «Людські Цінності: Теорії та Оцінювання»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/-УДФСУ-e1620313799422.jpg)
В УДФСУ відбулася лекція «Людські Цінності: Теорії та Оцінювання»
6 травня 2021 року доктором психологічних наук, професором кафедри психології та соціології Людмилою Романюк було проведено публічну інтерактивну лекцію на тему: «Людські Цінності: Теорії та Оцінювання». Лекція відбулася у межах програми міжнародного стажування та обміну Erasmus+ та за співпраці Університету Миколаса Ромеріса (Mykolas Romeris University), Інституту психології (Вільнюс, Литва).
Також під час стажування професором Людмилою Романюк планується організувати та реалізувати проєкт: «Цінності та благополуччя, як показники психічного здоров’я: умови поліпшення та методи впровадження з використанням освітніх компонентів бізнес-психології», що дозволить здійснити обмін досвідом із литовськими колегами та працювати з оновленою Освітьо-професійною програмою «Психологія. Психологія бізнесу».