![Відбувся День гостинності в УДФСУ Відбувся День гостинності в УДФСУ](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/20210518_083014-e1621441614280.jpg)
Відбувся День гостинності в УДФСУ
В Університеті державної фіскальної служби України в рамках профорієнтаційної роботи відбувся День гостинності.
Захід організувала кафедра економічної теорії, яка провела онлайн-гру Поле чудес «Молодий економіст». Її проводила доцент кафедри економічної теорії Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту Татьяна Поснова.
Активну участь у заході прийняли школярі загальноосвітньої школи № 4 м. Буча та учні загальноосвітньої школи № 10 с. Ворзель, Київської області.
Підсумовуючи цей захід у вигляді гри можна зауважити, що він допоміг школярам виявити свої знання у сфері економіки та розширити свій економічний світогляд.