![Представники Університету державної фіскальної служби України взяли участь у конференції «Дуальна освіта:виклики та перспективи в Україні» Представники Університету державної фіскальної служби України взяли участь у конференції «Дуальна освіта:виклики та перспективи в Україні»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/199184493_599246978132813_2653494964694359615_n.jpg)
Представники Університету державної фіскальної служби України взяли участь у конференції «Дуальна освіта:виклики та перспективи в Україні»
14 червня у Київській школі економіки, представники Університету державної фіскальної служби України взяли участь у конференції «Дуальна освіта:виклики та перспективи в Україні», що присвячена розвитку дуальної освіти в Україні. Дуальна форма передбачає поєднання навчання в університеті та на робочому місці в ролі повноцінних працівників.
Під час конференції учасники прослухали виступи представників закладів вищої освіти, роботодавців та студентів, які навчались за дуальною формою навчання, а також дізналися про реалізацію пілотного проєкту «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС».
Відмітимо, що дуальна освіта в університеті функціонує 2 роки, а рік тому студенти УДФСУ склали присягу державного службовця проекту «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС» та вже працюють в органах ДПС.