В Університеті ДФС України стартували три Літні школи за напрямами «Аудит», «Фінансові технології» та «Журналістика»

В Університеті ДФС України стартували три Літні школи за напрямами «Аудит», «Фінансові технології» та «Журналістика»

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) розпочали свою роботу три Літні школи за напрямами «Фінансові технології», «Аудит» та «Журналістика».

Упродовж трьох днів молодь слухатиме лекції, візьме участь у тренінгах, та майстер-класах, виконуватиме завдання у групах, обговорюватиме найактуальніші теми, спілкуватиметься з досвідченими фахівцями, представниками провідних компаній, а також отримає поради й безцінні настанови від успішних спікерів.

В перший день Літньої школи «Фінансові технології», учасники ознайомилися з навчальною програмою «Фінансові технології», яка заснованої УДФСУ та Національним університетом «Львівська Політехніка» та взяли участь у Тренінг-грі з фінансової грамотності “Життєвий Капітал”. Мета гри – розширити фінансове мислення, розвинути навички ведення бізнесу та інвестування, усвідомити обмеження щодо фінансів і знайти способи змінити їх. Завдяки грі учасники вчаться, як заробляти й накопичувати гроші вже сьогодні.

Літня школа «Аудит» стартувала з корисних порад від поважних спікерів та живого спілкування. «Як аудит допомагає зростати підприємствам» розповіли присутнім представники компанії Bakertilly, а саме заступник голови департаменту технічного контролю Катерина Щурко, керівник Освітнього центру Бейкер Тіллі та керівник департаменту персоналу Галина Христіанінова. Інсайтом про роботу в аудиторській компанії поділився аудитор компанії «Ажур-Аудит» Вадим Слюсар. Слухачі Літньої школи обговорили особливості і престижність професії аудитора, етапи працевлаштування в аудиторську компанію, навички soft skills, а також розглянули практичні бізнес-кейси.

Слухачі Літньої школи з журналістики пірнули у світ медіапрофесій – із професійними притчами, цікавими іграми та інтерактивами. Також у рамках першого дня роботи Літньої школи відвідали інформаційну агенцію Погляд. Під час екскурсії слухачі мали змогу поспілкуватися з тими, хто створює цікаві сюжети, побачили студію прямого ефіру, робоче місце режисера, оператора, дизайнерів, гримерні – всі залаштунки телевізійної агенції. Отримали море позитиву та надихнулися творчими ідеями на виконання домашнього завдання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *