Відбулася зустріч першокурсників-спортсменів з керівництвом Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації

Відбулася зустріч першокурсників-спортсменів з керівництвом Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації

З метою знайомства першокурсників-спортсменів з Університетом державної фіскальної служби України (УДФСУ) та якнайшвидшої їх адаптації до нових умов життя студенти та їх батьки зустрілися з керівництвом Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації (ННІ СФБПР).

Участь у зустрічі взяли: заступник директора ННІ СФБПР з навчально-методичної  роботи Юрій Сергієнко, заступник директора ННІ СФБПР з виховної та профорієнтаційної роботи Роман Головащенко, доцент кафедри хортингу та реабілітації Олександр Лаврентьєв, начальник центру студентського спорту Вадим Гаєвий, а також науково-педагогічні працівники інституту.

Під час зустрічі присутнім було презентовано інститут, особливості навчання, організацію освітнього процесу та поселення в гуртожиток, а також можливості для студентів. Зокрема першокурсникам розповіли про студентське дозвілля, спортивні секції, автошколу та різноманітні курси. Крім цього, студенти познайомилися з керівним складом інституту, зі своїм кураторам та одногрупниками.

У нашому університеті є всі умови для тих, хоче розвиватися та досягати спортивних висот! Студенти й  випускники УДФСУ неодноразово займали призові місця на змаганнях європейського та світового рівнів, на чемпіонатах, конкурсах, національних та міжнародних змаганнях, а також Олімпійських іграх.

Відмітимо, що Університет державної фіскальної служби України має потужну матеріально-технічну базу та все, що потрібно студенту-спортсмену, щоб максимально розкрити свій потенціал.

Вітаємо першокурсників з початком студентського життя! Бажаємо наснаги та успіхів і чекаємо на парах! Впевнені, що саме УДФСУ стане вашим успішним стартом для майбутніх перемог!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *