Ведуча телеканалу LIVE Діна Бернацька провела майстер-клас для студентів-журналістів Податкового університету

Ведуча телеканалу LIVE Діна Бернацька провела майстер-клас для студентів-журналістів Податкового університету

Сьогодні до Університету державної фіскальної служби України завітала ведуча новин на телеканалі LIVE Діна Бернацька, яка провела майстер-клас для студентів-журналістів університету. Зустріч організувала кафедра журналістики, української словесності та культури Навчально-наукового інституту гуманітарних наук з метою ознайомлення студентів-журналістів з особливостями та специфікою роботи в засобах масової інформації, а також поглиблення їх практичних знань. 

Гостя розповіла присутнім про те, як стати ведучою, що потрібно робити, аби досягти результату, як потрапити в ефір та до чого потрібно бути готовим.

Діна Бернацька згадала, як починала кар’єрний шлях ведучої та поділилася зі студентами порадами. «Я ніколи не думала, що стану ведучою, адже, як і всі, думала, що це щось захмарне, нереальне. В дитинстві взагалі мала проблеми з мовою та й навчалася на юридичному, але мала амбітні цілі, тому постійно тренувалася, багато читала і займалася саморозвитком», – поділилася ведуча і додала, що кожен може вийти із зони комфорту і стати тим, ким хоче, адже наш світ дає усі можливості, щоб розвиватися і якщо у вас щось добре виходить – вас обов’язково помітять.  Головне – бути впевненими в собі, бо впевненість – це дуже важливо.

Телеведуча наголосила, що шлях до телебачення у кожного індивідуальний, але якщо ви визначилися, де хочете працювати – не зволікайте, подавайте свої заявки, проявляйте себе, щоб вас помітили, побачили перспективу. «Якщо ви хочете стати ведучим, то спробуйте попрацювати журналістом на якомусь каналі. На початку ви будете польовим журналістом, потім – будете їздити на більш круті зйомки, проявите себе, вас помітять і можуть взяти в ефір», – зазначила гостя.

Зустріч відбувалася у форматі дискусії та обговорення, студенти активно задавали питання, які їх цікавлять, гостя – відповідала та наводила цікаві життєві приклади на кожне із них.

Серед піднятих питань, які цікавили студентів, особливості роботи в ефірі та емоції перед ними, професійне вигорання та способи його уникнення, хейтерство та критика з боку оточуючих, політика каналу та особиста позиція журналіста, а також майбутнє телеканалів та перспективи професії ведучої.

Наприкінці зустрічі Діна Бернацька дала пораду студентам: «Робіть те, що приносить вам задоволення!».

Зазначимо, що університет та телеканал LIVE планують подальшу співпрацю, в рамках якої студенти-журналісти зможуть проходити практику на каналі та здобувати практичні навички професії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *