Пізнавально-розважальний квест «Юриспруденція в житті студента»

Пізнавально-розважальний квест «Юриспруденція в житті студента»

16 вересня 2021 року Наукове товариство кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права (далі НТСК кафедри) провело пізнавально-розважальний квест «Юриспруденція в житті студента» (далі Квест). Цей науково-комунікативний захід для студентів ННІ права першого року навчання є традиційним та ознайомлює їх з структурою ННІ права, місцями розташування основних кафедр та адміністративних органів Університету, а, також, у вигляді цікавих завдань на правову тематику поглиблює їх знання з юриспруденції. 

Студенти-першокурсники проявили активність і сформували 11 команд з цікавими та оригінальними назвами: «Позитив» та «Б.Е.М.С.» ПБ-21-1; «Феміда», ПБ-21-6; «Шалені» та «Рішучі», ПБ-21-4; «Нічний дозор», «Невгамовні» та «Банда» ПБ-21-7; «Ad glorium», ПБ-21-5; «Переможці» та «Найкращі юристи», ПБ-21-3.

У маршрутному листі кожної команди було зазначено поверх або об’єкт розташування станції: кафедра ННІ права чи адміністративний орган Університету. 

Квест розпочали завданням «запитання-відповіді на актуальні теми життя студента», наприклад: Кожен знає ким хоче стати, а ким хочеш стати Ти? І відповіді більшості студентів: успішним юристом!!! Також, були такі завдання: 1) з’єднати терміни з їх початковими латинськими значеннями «кликати на допомогу», варіант відповіді учасників – адвокат; 2) розрекламувати юридичну професію «суддя», варіант відповіді – «врегулювання проблем, повноваження правосуддя, виконання обов’язків правосуддя на професійній основі»; 3) записати ті якості, якими повинен бути наділений справжній юрист, варіант відповіді – «знання законів, чесність, відповідальність, ораторська та акторська майстерність, людяність, справедливість»; 4) скласти розповідь про типовий робочий день викладача-правника з одних лише іменників, варіант відповіді – «університет-аудиторія-студенти-лекція-дискусія-семінар-сесія-індивідуальна робота»; 5) розгадати зашифровані юридичні професії «│↕║║↓», варіант відповіді – «суддя» та інші. 

Всі команди були активними і з легкістю виконували завдання. Студенти не тільки позмагалися у спритності та ерудиції, але й весело та з користю провели час.

Перемогу здобули команди «Рішучі», ПБ-21-4; «Нічний дозор», ПБ-21-7 1 місце; «Ad glorium», ПБ-21-5; «Переможці» та «Найкращі юристи», ПБ-21-3 2 місце; «Позитив» та «Б.Е.М.С.» ПБ-21-1; «Феміда», ПБ-21-6; «Шалені», ПБ-21-4; «Невгамовні», ПБ-21-7 3 місце

Приємним сюрпризом для переможців і учасників Квесту стали солодощі і подарункові сертифікати від викладачів кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права з певним номіналом балів, які вони можуть використати у навчальній діяльності.

НТСК і професорсько-викладацький склад кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права висловлює подяку доценту кафедри Вітюк Дарії Любомирівні за чудову ідею проведення щорічного пізнавально-розважального Квесту; всім студентам групи ПБ-20-3; Адамовській Вероніці, Ткачу Євгену та Кучеренко Анастасії, ПБ-20-4 за організацію і проведення Квесту; студентам-першокурсникам за участь.

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні та цікавого студентського життя у стінах Університету! 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *