Відбулося засідання ректорату Податкового університету

Відбулося засідання ректорату Податкового університету

Сьогодні у Державному податковому університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської. Відкриваючи засідання, вона привітала всіх викладачів, студентів та співробітників з Днем захисників і захисниць України, побажала миру, міцного козацького здоров’я, щастя, успіхів та невичерпної енергії в служінні на благо українського народу.

Засідання відбулося за участі проректорів, директорів Навчально-наукових інститутів, керівників структурних підрозділів та інших членів ректорату.

На порядку денному обговорили важливі питання діяльності університету та його структурних підрозділів, зокрема, питання ведення діловодства згідно з номенклатурою справ у структурних підрозділах університету. Також присутні обговорили проведення невідкладних заходів проти поширення коронавірусної інфекції та питання вакцинації співробітників проти COVID-19.

Крім цього учасники засідання розглянули інші питання діяльності закладу вищої освіти, на основі яких ухвалили відповідні рішення та окреслили пріоритетні завдання для подальшої роботи.

З огляду на епідеміологічну ситуацію в Україні, актуальним є питання роботи університету в умовах стрімкого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та створення безпечних умов освітнього процесу. Саме тому вирішили провести засідання Тимчасової протиепідеміологічної комісії університету.

Нагадаємо, що триває кампанія з вакцинації. Зробити безкоштовне щеплення від Covid-19 можуть студенти, викладачі та співробітники Державного податкового університету. На сьогодні вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та попередження ускладнень коронавірусної хвороби (COVID-19). Запис на вакцинацію здійснюється за телефоном +380963887939 (Марина Кітченко). Доступні такі вакцини: Pfizer; CoronaVac.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *