![СІМА НАШ СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР СІМА НАШ СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/255997326_1048087989288204_8457364551547742321_n.jpg)
СІМА НАШ СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР
10 листопада 2021 р., в рамках дії Меморандуму між СІМА і УДФСУ, координатором освітніх програм СІМА Мариною Зайцевою була проведена зустріч з магістрами спеціальності 071 – Облік і оподаткування.
Цікаву та дуже важливу інформацію отримали наші майбутні випускники стосовно можливостей професійної реалізації та забезпечення власних переваг на ринку праці разом з СІМА. Дякуємо Наталії Вовчук – повноважному представнику СІМА Україна та координатору освітніх програм Марині Зайцевій за співпрацю задля розвитку та зростання професійності наших студентів!