![Кафедра менеджменту привітала освітньо-наукову установу зі 100-річчям проведенням науково-практичного семінару “Публічне врядування в Україні: участь, прозорість, діалог, консенсус” Кафедра менеджменту привітала освітньо-наукову установу зі 100-річчям проведенням науково-практичного семінару “Публічне врядування в Україні: участь, прозорість, діалог, консенсус”](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/1-1-4.jpg)
Кафедра менеджменту привітала освітньо-наукову установу зі 100-річчям проведенням науково-практичного семінару “Публічне врядування в Україні: участь, прозорість, діалог, консенсус”
За модерацією к. держ. упр. Валерія Павлюка та участю д. держ. упр, професора Орлової Наталії відбулася наукова дискусія з елементами тренінгу щодо сучасних трендів публічного врядування в Україні. Здобувачі другого рівня вищої освіти групи МПА-20-1 отримали практичні та дослідницькі поради з питань перспективного розвитку електронного врядування та використання інноваційних технологій в надання адміністративних послуг.
Дякуємо за активну підтримку в організації та проведенні семінару доцентам кафедри менеджменту Канцур Інні та Самойловій Ірині, а також здобувачу вищої освіти другого рівня Маринкевич Еммі.