У Податковому проходить триденний «Марафон кар’єри»

У Податковому проходить триденний «Марафон кар’єри»

У Податковому проходить триденний «Марафон кар’єри»

Мотивація, безпосереднє спілкування з роботодавцями, інформація про вакантні посади – це та багато іншого стало частиною «Марафону кар’єри», який проходить з 1 по 3 грудня у Державному податковому університеті.

Сьогодні відбулося знайомство студентів та випускників університету з компаніями та державними установами, які потребують нових працівників, мають вакансії чи програми стажувань з подальшим працевлаштуванням. Учасники заходу дізналися про можливості, що відкриються в разі їх працевлаштування, особливості роботи та умови прийому на посаду.

Упродовж трьох днів буде представлено близько десяти провідних роботодавців, серед яких і головний працедавець для студентів податкового – Міністерство фінансів України. Відмітимо, що більшість працівників Мінфіну – це наші випускники.

До підпорядкування Мінфіну входить Державна аудиторська служба України, Державна митна служба України, Державна казначейська служба України, Державна служба фінансового моніторингу України, Державна фінансова інспекція України та Державна фіскальна служба України.

Якщо ти амбіційний, цілеспрямований, бачиш результат своєї роботи, вмієш комунікувати, працюєш у сучасних програмах та хочеш дізнатися на практиці, як працює сфера бюджетної, податкової політики? Тоді Мінфін може надати тобі можливість спробувати свої сили під час стажування в апараті Міністерства фінансів України.

Впродовж трьох днів кожен студент та випускник Податкового університету може відвідати онлайн захід «Марафон кар’єри», щоб поспілкуватися з роботодавцями та отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

Тож, друзі, переходьте за посиланням та долучайтеся до заходу: https://bbb2.nusta.edu.ua/b/bbb-ccr-eto-bs7

Не втрачайте свій шанс отримати роботу мрії.

Програма

2 грудня

11.00 Привітальне слово від Університету

11.15 Державна аудиторська служба України

12.00 Державна податкова служба України

12.45 ТОВ «Бейкер Тіллі Україна» («Baker Tilly»)

13.30 Резервний блок

(розбір резюме, презентації, відповіді на питання)

3 грудня

11.00 Привітальне слово від Університету

11.15 ПАТ«Національний депозитарій України»

12.00 Ірпінський міський центр зайнятості

12.45 Державна митна служба України

13.30 Резервний блок

(розбір резюме, презентації, відповіді на питання)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *